Upravit stránku

Vystudoval jsem obor sociální práce na vysoké škole v Hradci Králové. Vzdělání v tomto oboru mi pomáhá lépe se vcítit do potřeb klienta a pomoci mu vyřešit jeho potřeby. Ve své práci také maximálně uplatňuji své zkušenosti z dřívějšího profesního života, především z oblasti investování.

 

Mám na starost vedení pobočky FPF v Hradci Králové, což obnáší zejména plnění požadavků vedení společnosti a zabezpečení plynulého chodu pobočky.

 

Další náplní mé práce je kontaktování klientů z Hypoportálu. Jednám tedy přímo s klienty, zároveň zajišťuji komunikaci s pracovníky bank, stavebních spořitelen a pojišťoven. Vytvářím nabídky, zajišťuji podklady a realizace obchodních případů – úvěry, pojistky, investice. Také mám na starosti zajišťování akcí společnosti FPF – školení, jednání s VIP klienty nebo porady.

 

Ke spolupráci jsem byl přizván akcionáři FPF. Práce ve společnosti mě hned od začátku velice zaujala. Vytváříme zde zcela nový koncept finančního poradenství s přesahem do jiných odvětví v rámci holdingu. Je úžasné spolupracovat s mladými nadšenými a velice schopnými lidmi. Vytváříme velmi dobré vztahy s klienty a snažíme se jim poskytnout maximálně kvalitní servis.  

Oproti jiným společnostem nabízí FPF klientům v oblasti pojištění a úvěrů pouze produkty, které jsou pro ně skutečně potřebné a efektivní. V oblasti správy majetku máme produkt, který nemá konkurenci na trhu. A další se připravuje. Náš přístup ke klientům je zaměřen na navázání dlouhodobé spolupráce.