Upravit stránku

Václav Holler Václav Holler

FOUNDER & FINTECH ADVISOR

Společnost FPF jsme vybudovali od základů. Jsem zároveň jedním z akcionářů, takže i díky mým rozhodnutím se značka může posouvat dopředu a sílit. Jsem systematik a analytik, vyhledávám nedostatky a díry na trhu. A právě ty chci zaplnit produkty FPF.

Tomáš Galbička Tomáš Galbička

CEO OF FPF CONSULTING

Má práce spočívá v řízení společnosti jako celku, čímž je myšlena hlavně expanze do dalších měst a zaučování vedoucích nových poboček. Kontakt s klienty jsem neopustil, starám se o VIP klientelu, která potřebuje jiný druh servisu a spolupráce než většina našich klientů.

Bc. Aneta Benková Aneta Benková

MARKETING DIRECTOR

Protože mě vždy zajímala psychologie, vystudovala jsem obor sociální patologie. A právě zkušenosti ze studia i z praxe v hojné míře uplatňuji ve své práci. Reklama byla vždy o psychologii a znalosti lidské povahy, potřebujete mít rozvinutou empatii, abyste pronikli do tajů lidského uvažování a pochopili jejich sny a touhy. 

Mgr. Zuzana Martínková Zuzana Martínková

SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU, COPYWRITER, FOTOGRAF

Pro FPF pracuji jako copywriter, fotograf a správce sociálních médií. Dalo by si říci, že mi sestavili pracovní náplň na míru, což je jediný způsob, jak může kreativní chaotik efektivně pracovat.

 

David Nguyen David Nguyen

JUNIOR ONLINE MARKETING MANAGER

Málokterá firma dokáže tak dynamicky růst – a to je to, co se mi na FPF líbí. Díky tomu totiž rostete i vy, a to jak po profesní stránce, tak po stránce osobní.

Michal Vlasák Michal Vlasák

SOCIAL MEDIA AND CRYPTO MARKETING SPECIALIST

Práce v FPF mne zaujala zejména pestrostí projektů, které má společnost v portfoliu, a směrem, kterým se chce v budoucnosti ubírat. Nadšení a profesionalitu všech členů týmu ani nemusím zdůrazňovat.

Bc. Václav Uhlíř Václav Uhlíř

VEDOUCÍ POBOČKY HRADEC KRÁLOVÉ

Vystudoval jsem obor sociální práce na vysoké škole v Hradci Králové. Vzdělání v tomto oboru mi pomáhá lépe se vcítit do potřeb klienta a pomoci mu vyřešit jeho potřeby. Ve své práci také maximálně uplatňuji své zkušenosti z dřívějšího profesního života, především z oblasti investování.

Bc. Martina Salwenderová Martina Salwenderová

HYPOTEČNÍ SPECIALISTA 

Před nástupem do FPF jsem 7 let pracovala v bance. S vedením FPF mě seznámil přítel. Líbila se mi jejich vize dělat poradenství a věci s tím spojené jinak, a to na profesionální a topové úrovni. 

Markéta Gebertová Markéta Gebertová

ASISTENTKA POBOČKY V HRADCI KRÁLOVÉ

Náplní mé práce je veškerá administrativa ohledně chodu pobočky v Hradci Králové. Také vypomáhám se správou kanceláří a nově zajišťuji i drobnou administrativu pro hradeckou restauraci Na Palmovce.