Upravit stránku

Tomáš GalbičkaTomáš Galbička

Jmenuji se Tomáš Galbička a jsem jednatelem společnosti FPF.

 

Má práce spočívá v řízení společnosti jako celku, čímž je myšlena hlavně expanze do dalších měst a zaučování vedoucích nových poboček. Kontakt s klienty jsem neopustil, starám se o VIP klientelu, která potřebuje jiný druh servisu a spolupráce než většina našich klientů.

 

Ve své práci se snažím dosahovat co nejlepších výsledků, a to se projevuje i na činnostech s klienty. Vzhledem k tomu, že jsem zároveň vystudovaným účetním na vysoké škole v Praze, dávám dohromady poznatky ze sedmi let zkušeností ve finančním poradenství a účetní praxi. Klientovi jsem poté schopen zajistit v rámci financí naprosto vše a on se nemusí o nic starat.

Značku FPF, a vlastně i celý holding FPF a.s., pomáhám budovat od začátku. Byl jsem jedním z těch, kteří založili úplně první společnost holdingu a dostal jsem se až do pozice generálního ředitele. Práce je to skvělá, neboť vidím potenciál v každé z našich dceřiných společností, kterou umocňuje příjemná atmosféra nejen v komunikaci s klienty, ale také mezi zaměstnanci. FPF se stala rodinnou společností, a to můžete cítit už ve chvíli, kdy vkročíte na naši pobočku.

Není mi znám žádný projekt, který by komplexně zabezpečil klienta tak, jako společnosti v našem holdingu. Využíváme minimum třetích stran, díky čemuž odprošťujeme klienta od zbytečných poplatků, a zároveň máme nad vším přehled. Pokud se zaměřím konkrétně na finančně poradenskou část, o klienta se postaráme nejen v rámci pojistek, úvěrů a dalších finančních produktů, ale pomůžeme mu také vyřešit otázku účetnictví a daní. Pomáháme klientům mimo jiné i zakládat společnosti a prosazovat jejich práva.

Nicméně o FPF bych mohl mluvit dlouho, proto bude nejlepší, když si to přijdete sami ověřit k nám na pobočku.