Upravit stránku

Značku FPF, a vlastně i celý holding FPF a.s., buduji s kolegy od začátku. Byl jsem jedním z těch, kteří založili úplně první společnost holdingu a dostal jsem se až do pozice generálního ředitele.

 

Práce je to skvělá, neboť vidím potenciál v každé z našich dceřiných společností, kterou umocňuje příjemná atmosféra nejen v komunikaci s klienty, ale také mezi zaměstnanci. FPF se stala rodinnou společností, a to můžete cítit už ve chvíli, kdy vkročíte na naši pobočku.

FPF vedeme cestou osamostatnění – minimalizujeme externí služby a soustředíme naopak pozornost na služby in-house. Proto se nově s klienty můžeme také pobavit o vedení jejich účetnictví či o daňovém poradenství. V brzké době přidáme i další segmenty, o kterých budeme mluvit v průběhu času.

Není mi znám žádný projekt, který by komplexně zabezpečil klienta tak, jako společnosti v našem holdingu. Využíváme minimum třetích stran, díky čemuž oprošťujeme klienta od zbytečných poplatků, a zároveň máme nad vším přehled.

Svůj čas teď primárně věnuji vnitřním složkám naší společnosti, konkrétně jejímu finančnímu řízení. Proto se již s klienty napřímo nescházím. Není to z důvodu, že by mě schůze s klienty nenaplňovaly, jen mi na to bohužel nezbývá čas. S klienty se setkávám pouze na velkých setkáních, kde si s nimi mohu potřást rukou a představit jim s kolegy ekonomické výsledky a vize na další období.

O FPF bych mohl vyprávět dlouho, proto bude nejlepší, když si to přijdete sami ověřit k nám na pobočku.