Upravit stránku

 

 

 

Pro naše klienty spravuji sociální sítě a vše kolem nich. Také připravuji a realizuji celkovou strategii krypto projektů, které má FPF v portfoliu. Komunikuji hlavně s naší marketingovou ředitelkou Anet, která zajišťuje komunikaci s klienty, pro které realizujeme marketingovou strategii.


Před několika lety jsem se dostal ke kryptoměnám, kde si často i velice nadějné projekty nevěděly rady s marketingem. Nebylo těžké tyto projekty oslovit a spravovat pro ně reklamní kampaně. Poptávka po našich službách byla tak velká, že jsem krátce na to založil mezinárodní marketingovou společnost zaměřující se na propagaci kryptoměn. To mi následně umožnilo podílet se na vzniku několika nejhodnotnějších tokenů současnosti. Momentálně se zabývám spíše tuzemskou scénou a snažím se být aktivní i co se týče investování. Aktivně investuji do nemovitostí, obchoduji kryptoměny, spoluvlastním Krypto Casino a do toho ještě studuji práva na PF UK. Takže mám velice pestrý program.

Práce v FPF mne zaujala zejména pestrostí projektů, které má společnost v portfoliu, a směr, kterým se chce v budoucnosti ubírat. Nadšení a profesionalitu všech členů týmu ani nemusím zdůrazňovat. Styl, jakým mě přijali do týmu, byl fantastický a nic podobného jsem v životě nezažil.

Výhoda FPF je nepochybně v tom, že celý tým tvoří mladí, ale zároveň zkušení a ambiciózní lidé, kteří jsou experti ve svých oblastech působnosti. To dohromady vytváří neskutečnou synergii, která je znát ve všem, co FPF dělá.