Upravit stránku

Již při studiu na střední škole jsem věděl, že má budoucí cesta bude směřovat k práci s penězi. Proto jsem své úsilí podpořil studiem vysoké školy, kde jsem reálně začal objevovat finanční sektor. V průběhu času jsem měl možnost svou práci zdokonalovat po boku nejlepších finančních správců, kteří dnes v ČR jsou. Zaměřujeme se na tvorbu strategií pro dosažení (nejen) financích cílů.

S Jakubem Francem jsme založili společnost Effect Solution, která se specializuje na vytváření finančních plánů pro privátní klientelu FPF.

Postupně jsme se obklopili týmem specialistů, analytiků, podnikatelů a právníků, jejichž synergie dnes využíváme pro vytváření komplexních řešení a finančních plánů pro naše klienty a obchodní partnery.

Hlavními charakteristickými prvky práce v FPF jsou dynamika a synergie.

Práce je i mým koníčkem. Podílím se na vývoji samotných nástrojů a aplikací, které dnešní dynamický trh vyžaduje. Volný čas trávím cestováním a sportem, samozřejmě nezapomínám ani na přátele.

Již dlouhá léta se znám s akcionáři FPF. Vzájemně jsme sledovali naše působení na poli financí, až jsme se jednoho dne rozhodli naše možnosti spojit a pro naše klienty vytvořit jedno společné kvalitní zázemí v rámci služby finančního plánování a správy financí.

Všude se setkáváme s moderními technologiemi, které rychlým způsobem mění svět okolo nás. Proto dnes nestačí jít v souladu s finančním trhem, ale naopak být o několik kroků napřed. Je tedy nutné být připraven na nové příležitosti a samostatně vytvářet moderní nástroje pro správu majetku a financí našich klientů.

Mám jasnou vizi a jdu si za ní. Výhoda FPF spočívá, mimo jiné, v lidech, kteří tvoří profesionální celek. Náskok před konkurencí společnosti dávají i dlouholeté zkušenosti na trhu financí, moderní nástroje pro správu financí, v neposlední řadě i množství spokojených klientů, kteří jsou hlavní vizitkou toho, že jdeme tou správnou cestou.