Upravit stránku

 

Po střední průmyslové škole jsem vystudovala biologii a chemii na vysoké škole. Ale jak to často bývá, uplatnění jsem našla ve zcela jiném oboru. Před nástupem do FPF jsem 7 let pracovala v bance. Začala jsem na čerpání hypoték, pak jsem přešla na produktový helpdesk, kde jsme pomáhali bankéřům a hypotečním specialistům s řešením náročných případů. Za necelé dva roky mi nabídli vedení týmu 11 lidí a pozici TL. Poslední rok se ze mě stal garant procesu.

 

S vedením FPF mě seznámil přítel. Líbila se mi jejich vize dělat poradenství a věci s tím spojené jinak, a to na profesionální a topové úrovni. Navíc tím, že se jedná o dynamickou společnost, která se rychlostí blesku rozrůstá, tak tu byla možnost aktivně se podílet na tvoření postupů a metodiky. Což je oproti velkým korporacím úžasná výhoda, protože tam je pro každou činnost dán konkrétní člověk a dost často se stává, že se dané problematice věnuje někdo, kdo s ní do kontaktu vůbec nepřichází a vychází pouze z teoretických rad.  Což tady v FPF funguje naprosto jinak a rozhodně to je ku prospěchu všech.

 

Komunikuji přímo s klienty na základě jejich poptávky z hypoportálu ohledně hypotečního úvěru. Telefonicky se spolu pobavíme o tom, jakou mají představu, kolik by potřebovali zafinancovat, jak jsou na tom příjmově atd. Pak buď vyhotovíme nabídku nebo se domluvíme rovnou na osobním setkání.

Oproti jiným institucím nabízí FPF klientům odborníky, kteří mají svoji práci v malíčku a řeší komplexně celou situaci klienta.