Upravit stránku

Už v dětství jsem se zajímal o finance a obchod. Směr byl tedy jasný, nastoupil jsem na střední školu ekonomického zaměření a pokračoval i na vysoké škole, kde jsem doplnil i vědomosti z IT. Rychle jsem však pochopil, že informace ze školy a z kurzů jsou zbytečné, pokud se nepřetaví do zkušeností a praxe.  

Když jsme s Michalem Jantačem opustili velkou poradenskou firmu, chtěli jsme práci dělat lépe, podle našich představ. To byl hlavní důvod pro založení vlastní značky Effect Solution, ve které se soustředíme na tvorbu finančních plánů.  

Ve světě financí a na poradenském trhu se již pár let pohybuji a poznal jsem mnoho způsobů, jak tuto práci vést. Získal jsem nadhled nad trhem a znám cestu, jakou se vydat, abych mohl český trh posouvat na tu nejlepší úroveň. Podílel jsem se také na tvorbě několika projektů, nástrojů a aplikací propojujících poradenství s IT.

Ve volném čase se věnuji přátelům a cestování.

Věnuji se vytváření finančních nástrojů, systémů a metodik, které nám pomáhají při budování stabilní a moderní společnosti. Máme velké cíle a nebojíme se je realizovat prostřednictvím našich nápadů.

S Václavem Hollerem se znám již delší dobu a vždy jsem sledoval jeho práci.  Ovšem až ve správnou chvíli, kdy jsme si měli vzájemně co nabídnout, jsme se domluvili na spolupráci. Vše do sebe výborně zapadlo a oficiálně jsme si „plácli“.

Nejraději pracuji s pozitivními lidmi s jasnými cíli a chutí na nich pracovat – zkrátka s těmi, kterým není život lhostejný. V praxi, kde se setkávám s různými životními situacemi, hledám řešení tam, kde ho ostatní nevidí. Největší důraz při tom kladu na budoucnost.

Ve srovnání s jinými firmami má společnost FPF prakticky neomezené možnosti. Proto jsem se stal její součástí. Chci její inovativní řešení předávat dál a obohatit tak českou společnost. Hlavně jsem poznal skvělý tým lidí, kteří všichni táhnou za jeden provaz.