Upravit stránku

Mým úkolem je, aby vše bylo včas a kvalitně odvedeno. Mám na starosti final touch pro všechny naše projekty. Společně s našimi specialisty dáváme dohromady kampaně pro sociální sítě či pro jiné reklamní kanály. K mé práci patří i systematizace práce pro naši společnost či výběr a nastavování IT systémů. Na starosti mám komunikaci především s naším týmem.

Před prací v FPF Agency jsem pracoval v jiné marketingové společnosti, kde jsem působil na pozici „Social Media Manager“. Během tohoto období jsem zároveň dodělával střední školu v oboru IT. Díky možnosti IVP na naší škole jsem získal cenné roky praxe v oboru. Nyní se chystám na kombinované studium vysoké školy v oboru „Marketingové komunikace“.

První informace o FPF jsem dostal od Tomáše Galbičky, který je zároveň jedním z akcionářů. Nabídl mi možnost spolupráce. Podle něj by to pro mě byla skvělá příležitost, takže jsem to zkrátka musel vyzkoušet. A měl pravdu.

Když jsem nastupoval do týmu FPF, byl počet zaměstnanců omezen na současné akcionáře a pár dalších lidí. Nyní máme otevřenou hradeckou pobočku a počet zaměstnanců stále roste. 

Málokterá firma dokáže tak dynamicky růst – a to je to, co se mi na FPF líbí. Díky tomuto dynamickému růstu totiž rostete i vy, a to jak po profesní stránce, tak po stránce osobní.