Upravit stránku

Co jsou to startupy?Co jsou to startupy?

Nové technologie stále více ovlivňují fungování světa kolem nás. Hodnoty dnes stojí hlavně na nových myšlenkách a inovativních řešeních. Vysoce oceňované jsou biotechnologické společnosti, kombinující možnosti přírodních a technických oborů, vedle kterých si čelní místo drží i počítačové programy a webové aplikace.

Co je to hypotéka?Co je to hypotéka?

V našem úvodním článku jsme zmínili jen to nejpodstatnější. Chceme ale začít úplně od začátku. Že je to zbytečné, říkáte si? Jste si jistí že víte, co je a co není hypotéka? Hypotéka, hypoteční úvěr, půjčka na bydlení… Mnoho pojmů, mnoho mýtů, omylů a nejednoznačných výkladů. Používáte správná slova, nebo si také jako většina Čechů nejste tak úplně jistí? V následujícím článku vám vše vysvětlíme. 

Rychlý úvod do světa hypotékRychlý úvod do světa hypoték

Téma hypoték je velice široké a kdo se v něm dlouhodobě nepohybuje, bývá často překvapen z toho, jaká je to věda. A protože každý obor lidské činnosti má své odborníky a učitele, nechceme si ani my v FPF nechat své zkušenosti pro sebe. Tento článek je prvním z rozsáhlé tématiky v oblasti hypoték, ve kterém vám celý tento svět podrobně představíme.